Lajme

Adelina Ismaili ka një mesazh për Shqipërinë

Autori: Gazeta inFokus 23:57 | 28 November 2019

Adelina Ismaili është këngëtarja e radhës që ka reaguar për tragjedin që përjetoi Shqipëria.

Ismaili në Instagram ka postuar një flamur kombëtar duke shkruar se do të jetë në “përjetësi” me vëllezërit shqiptar, shkruan gazeta inFokus.

“E bukura Shqipëri. Ditën e flamurit ta pafsha çdo ditë më të lumtur sesa sot. Për ty, deri në përjetësi. #ditaeflamurit”, ka shkruar Adelina.
Kujojmë se Shqipëria u godit nga një tërmet i fuqishëm në mëngjesin e 26 nëntorit.

Tërmet ky i cili la më shumë se 40 të vdekur, qindra të lënduar dhe shumë objekte të shkatërruara. /Gazeta inFokus/.

Të tjera