Sport

Holanda – Polonia, formacionet

Autori: Gazeta inFokus 14:59 | 16 June 2024

Holanda dhe Polonia ndeshen sot në kuadër të xhiros së parë të Grupit D në Euro 2024. Tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Coffee Show B2B në Zagreb nga Devolli Corporation

Të tjera