Rozë

Heidi mes lotësh, tregon afërsinë e saj me Eglën

Autori: Gazeta inFokus 21:56 | 02 April 2024

Në shtëpinë e vëllait të madh ditë me parë kishte ardh një zarf i zi ku ishte skualifikuar Egla Ceno.

Mes lotësh ajo shprehet se Egla është e rrallë.

“Egla ishte një grua shumë e mirë dhe e jashtëzakonshme, e drejt, luftarake dhe grua besnike”.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera