Rozë

Heidi Klum i lë pak vend imagjinatës me një video provokuese nga plazhi

Autori: Gazeta inFokus 10:16 | 29 May 2023

Heidi Klum ka treguar fizikun e saj të skalitur në mënyrë mbresëlënëse në disa video që janë shpërndarë në llogarinë e saj në Instagram të shtunën dhe të dielën.

Në videon e saj të parë, 49-vjeçarja e veshur me bikini të zeza, mund të shihej duke marrë disa rreze dielli gjatë një pushimi në Francë, shkruan DailyMail.

Modelja, e cila së fundmi mori pjesë në Festivalin e Filmit në Kanë, vazhdoi të ndante me ndjekësit disa fotografi që shfaqnin bashkëshortin e saj, Tom Kaulitz, i cili e shoqëronte në udhëtim.

Në videon e saj të parë, Klum veshi një bluzë të zezë që ekspozonte barkun dhe krahët e saj të tonifikuar.

Anëtarja e jurisë në spektaklin “America’s Got Talent” kishte veshur edhe një fund në stilin tanga që përputhej me veshjen e plazhit.

Për aksesorë, ajo kishte zgjedhur një palë syze dielli të stilit aviator dhe flokët e saj bionde voluminozee rridhnin lirshëm në erën e bregdetit.

Më pas, modelja veshi një fustan të bardhë rrjetë ndërsa po shijonte drekën me Kaulitz.

Klum më vonë veshi një pulovër shumëngjyrësh të fryrë në majë të një jake me ngjyrë rozë të ndezur.

Figura televizive dhe anëtari i Tokio Hotel u lidhën fillimisht në mars të 2018-ës.

Modelja ishte e martuar më parë me stilistin Ric Pipino nga viti 1997 deri në vitin 2002.

Ajo vazhdoi të fillojë një lidhje jetëshkurtër me Flavio Briatore, dhe ata kanë një vajzë të quajtur Leni, 19 vjeçe.

Vajza e Klum që atëherë ka ndjekur nënën e saj në një karrierë në industrinë e modelimit.

Figura e industrisë së modës më vonë filloi të takohej me këngëtarin Seal, dhe ata u martuan në vitin 2005 para se të mirëpritnin në jetë djemtë: Henry dhe Johan, 17 dhe 16 vjeç, si dhe vajzën Lou, 13 vjeçe.

Ish-çifti përfundimisht u nda në vitin 2014.

Klum vazhdoi të fillojë një lidhje me Kaulitz dhe ata mbajtën një ceremoni martese në vitin 2019.

Modelja ka shpërndarë postime të shumta me bashkëshortin e saj në llogarinë e saj në Instagram gjatë periudhës së romancës së tyre.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Etiketa:
KEDS zë për një javë afër 200 konsumatorë duke e keqpërdorur energjinë elektrike

Të tjera