Rozë

Harrojeni Kimin, shikojeni sa seksi duket motra e saj (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 14:46 | 25 April 2017

Ajo i ka mbushur 38 vjet më 18 prill dhe ka qenë duke festuar që nga ajo ditë. Së fundmi motra e Kim Karadashian, Kourtney është parë duke u relaksuar në maksimum në Meksikë.

Ndërkaq të hënën ajo tregoi një pjesë te jetës së  saj aktive dhe të shëndetshme.

Nëna e tre fëmijëve ende po tenton që mos ta lëshojë vetën dhe të qëndroj fit.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Comodita po tërheq klientë seriozë në Panarin IMM, në Këln të Gjermanisë

Të tjera