Lajme

Haradinaj uron Dua Lipën: Kosova është me fat që në botë, përfaqësohet me emrin tënd

Autori: Gazeta inFokus 09:51 | 11 February 2019

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka uruar Dua Lipën pas suksesit të madh në Grammy.

Kryeministri i Kosovës me një postim në Facebook ka lavdëruar këngëtaren kosovare pasi fitoi dy çmime të mëdha në ceremoninë e Grammy.

“Dy herë fituese e çmimit prestigjioz Grammy Awards, Dua edhe njëherë e dëshmoi që me punë dhe talent, kalon çdo kufi. Urime Dua! Kosova është me fat që në botë, përfaqësohet me emrin tënd”, ka thënë Haradinaj./Gazeta inFokus/

Të tjera