Lajme

Haradinaj, të premten i drejtohet qytetarëve nga sheshi

Autori: Gazeta inFokus 09:41 | 27 April 2017

Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, sonte kthehet në Kosovë, ku Aeroportin e Prishtinës, do të pritet nga familja dhe simpatizantët e tij, ndërsa, nesër nga sheshi do t’i drejtohet qytetarëve.

Kështu ka thënë kryetari i Grupit parlamentar të AAK-së, Pal Lekaj.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Black Friday ne Artmotion

Të tjera