Lajme

Grupi Parlamentar i LVV-së i bën befasi Kusrai-Lilës për ditëlindje

Autori: Gazeta inFokus 22:16 | 16 October 2020

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Mimoza Kusari – Lila, ka marrë një befasi të këndshme nga kolegët e saj deputetë nga Grupi Parlamentar i LVV-së, shkruan Gazeta inFokus.

Me një tortë të vogël e në mënyrë simbolike deputetët e LVV-së, ia kanë uruar asaj ditëlindjen, duke e lumturuar Kusari – Lilën, gjë që shihet edhe nga fotot që i ka postuar me këtë rast.

“Ditëlindja në Kuvendin e Kosovës 🎂

Faleminderit grupit parlamentar të Lëvizja VETËVENDOSJE! për urimet dhe respektin”, ka shkruar Kusari Lila në Facebook./Gazeta inFokus/

Ditëlindja në Kuvendin e Kosovës 🎂
Faleminderit grupit parlamentar të Lëvizja VETËVENDOSJE! për urimet dhe respektin.

Posted by Mimoza Kusari on Friday, October 16, 2020

Të tjera