Lifestyle

Gruaja kap mat burrin duke e tradhtuar në hotel dhe e rreh, por ja çfarë bëri dashnorja …/PAMJE

Autori: Gazeta inFokus 08:50 | 17 April 2024

Një video e cila supozohet se tregon një grua të përbuzur duke u përballur me burrin e saj jobesnik dhe dashnoren e tij të dyshuar ka mbledhur më shumë se 15 milionë shikime në Kinë. Gruaja thuhet se ka kapur burrin në shtrat me të dashurën e tij në një hotel kur ka ndodhur sherri. Gruaja e pyeti burrin pse e tradhtoi pas gjashtë vitesh martesë.

Më pas ajo e goditi atë në fytyrë, ndërsa e dashura e tij e supozuar ishte e shtrirë pranë tij me një fustan nate. Në videon në Sina.com , gruaja e tërbuar me syze bërtiti gjithashtu: ‘Si guxon.’

VIDEO/ Gruaja kap mat burrin duke e tradhtuar në hotel dhe e rreh, por ja

-Advertisement-

Duket se bashkëshortja kishte shkuar për të kapur të dashuruarit me një grup miqsh, të cilët në video tregonin se mes çiftit kishte mosmarrëveshje për para. Në një moment, bashkëshorti është ngritur për të rrahur një nga miqtë e gruas së tij, e cila i ka bërtitur “i keni përdorur paratë e saj deri sot”. Dy burrat u përleshën në një cep të dhomës.

Menjëherë pas kësaj, bashkëshortja kapi nga krahu dashnoren e pretenduar dhe kjo e fundit iu lut ‘mund të flasim me qetësi’. Më pas, ‘dashnorja’ pretendoi se burri nuk i kishte thënë për statusin martesor kur ata filluan një lidhje romantike. Kur një nga miqtë e gruas e qortoi dhe tha: “Po, pasi e morët vesh?” E dashura e supozuar qëndroi e heshtur. Muajin e kaluar, një burrë i martuar dhe zonja e tij e supozuar u lidhën në një pemë lakuriq dhe të turpëruar publikisht në provincën Guizhou të Kinës. Çifti u ndëshkua në mënyrë ekstreme pasi gruaja e burrit i kapi duke tradhtuar, sipas mediave kineze.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Coffee Show B2B në Zagreb nga Devolli Corporation

Të tjera