Fun & Video

Gruaja bie gjysmë e zhveshur nga ballkoni mbi makinë (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 10:12 | 01 October 2021

Kamerat e sigurisë fiksuan momentin e sikletshëm, por fatmirësisht jo tragjik të një gruaje tajvaneze që bie nga ballkoni i saj, ku ishte duke kryer seks me të dashurin.

Gruaja gjysmë lakuriq përplaset mbi një automjet të parkuar dhe pak sekonda më vonë poshtë zbret edhe i dashuri i saj, gjithashtu gjysmë i zhveshur.

Ngjarja ka ndodhur në Taipei të Tajvanit. Nga pamjet shihet teksa gruaje mban shpinën me dorë për shkak të dhimbjeve të përplasjes. Ajo u shoqërua në spital, ku pasi qëndroi për disa ditë doli në gjendje të mirë shëndetësore.

Pasoja e vetme e çiftit ishte detyrimi për të paguar dëmin e shkaktuar te makina e dëmtuar.

Etiketa:

Të tjera