Sport

Grekët kanë një kërkesë interesante para ndeshjes kundër Kosovës

Autori: Gazeta inFokus 20:33 | 05 June 2022

Kosova dhe Greqia do të përballen sonte mes vete në kuadër të Ligës së Kombeve.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45 në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Para fillimit të kësaj ndeshja, faqja zyrtare e Kombëtares greke ka bërë një kërkesë interesante.

“Ndizni dritat… ju lutem”, thuhet në postimin në “Twitter”, teksa është publikuar një foto nga dhomat e zhveshjes në stadium.

Të tjera