Sport

Gol i papritur në ndeshjen Chelsea – Southampton (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 21:20 | 25 April 2017
Southampton ka barazuar rezultatin në 1:1 ndaj Chelsea, me golin e shënuar nga Romeu në minutën e 25-të.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Intervistë: Dr. Gorazd Konjanovski – Klinika Zhan Mitrev ka luajtur një rol kyç në vendosjen e themeleve në kardiokirurgji dhe…

Të tjera