Rozë

Ghetto Geasy humb personin e afërt

Autori: Gazeta inFokus 16:22 | 25 November 2022

Sot, është ditë e zezë për reperin Getoar Selimi i njohur në publik si Ghetto Geasy.Halla e këngëtarit është ndarë nga jeta.

Lajmin e ka bërë të ditur vëllai i artistit me anë të një postimi në “Facebook”.“Me dhimbje dhe pikëllim njoftojmë se sot ndërroj jetë Halla jonë”, shkroi ai.

Të tjera