Rozë

Getinjo s’ndalon me dhurata për Vivien, i çon fustan për Prime

Autori: Gazeta inFokus 17:29 | 30 January 2023

Pas parashutistit e buqetës me lule, Getinjo sot i dërgoi fustan solemn të dashurës së tij Vivien.

Këtë e tregoi vetë Vivien.

Ajo e hapi fustanin në dhomën e gjumit dhe ia tregon Stresit, i cili i thotë se është shumë i bukur.

“Nga Geti”, ka shkruar reperi i cili doli nga shtëpia e BBVK me vetëdëshirë.

Mitrev me letër drejtuar Komitetit të Helsinkit: Ka një sulm të organizuar kundër meje

Të tjera