Lajme

Gafa e zëvendësministrit, hendbollistet i quan futbolliste

Autori: Gazeta inFokus 23:10 | 21 November 2020

Zëvendësministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Besart Dreshaj, ia ka huqur sonte në një postim që ka bërë në Facebook për klubin “KHF ISTOGU”.

Dreshaj gjersa ka uruar “KHF VJOSA” për triumfin ndaj Victorie Berestie iu është referuar si futbolliste.

“Përgëzoj futbollistët për lojën e shfaqur dhe stafin drejtues të ekipit për përgatitjen e mirë të kësaj ndeshje”, ka shkruar ai.

Ja postimi i plotë:

Të tjera