Rozë

“Futbollistja më seksi e planetit” rikthehet në fushën e lojës pas dëmtimit

Autori: Gazeta inFokus 11:26 | 22 March 2023

Ana Markovic është gati të rikthehet dhe të mahnisë edhe me aftësitë e saj si futbolliste.

Në një postim në rrjetet sociale, ajo propozon një foto me patericat për të kujtuar vuajtjet që ka kaluar gjatë këtij rekuperimi. “Mikeshat e mija më të mira” shkruan futbollistja kroate e Grasshoppers-it.

Etiketa:
146 staf i UNI-Universum International College ligjërojnë dhe trajnohen në Universitete Evropiane

Të tjera