Lajme

Fushë Kosovë: Nëna raporton se i është zhdukur vajza qe 5 ditë: “Nuk u kthye më”

Autori: Gazeta inFokus 09:49 | 16 November 2021

Një nënë në Fushë Kosovë ka raportuar se e bija ka 5 ditë që nuk i është kthyer në shtëpi.

Sipas policisë e ëma ka treguar se nuk di asgjë për vendndodhjen e së bijës.

Policia ka nisur hetimet për rastin, shkruan Gazeta Infokus.

Raporti i plotë:

“PERSON I ZHDUKUR

Fushë Kosovë, 11.09.2021 – NN. Me 15.11.2021 ankuesja femër kosovare ka raportuar se vajza e saj femër kosovare, është larguar nga shtëpia dhe ende nuk dihet vendndodhja e saj. Rasti është duke u hetuar”./Gazeta Infokus/

Të tjera