Rozë

Françeska Murati flet për ‘debatin’ me aktoren në ditëlindjen e Meritonit

Autori: Gazeta inFokus 17:05 | 24 May 2024

Modelja Françeska Murati ditën e sotme ishte e ftuar në emisionin “Wake Up”, ku ndër të tjera ka folur për vizitën e saj në shtëpinë e “BBV”.

Ajo së bashku me ish-banorët e reality show-t morën pjesë në festën e oragnizuar në shtëpi për ditëlindjen e Meriton Mjekiqit.

E teksa disa ditë para se të eleminohej nga shtëpia, Françeska i premtoi Eglës fustanin e natës finale, ajo tha se gjatë festës ka bërë “sherr” me aktoren, e cila i ka kthyer mbrapsht një kostum që ajo i ka dërguar.

-Advertisement-

“Në fakt i kam dërguar një kostum por Egla e ka kthyer mbrapsht. Edhe mbrëmë që isha për ditëlindjen e Meritonin bëra ‘sherr’, i kërkova llogari. Por pasi të mbaroj këtu do kërkoj për fustanin e Eglës. Kam dy versione, se më tregoi se çfarë dëshironte”– tha modelja.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Rëndësia e komunikimit efektiv midis Familjes dhe Kopshtit

Të tjera