Rozë

Francesca Brambilla e nis ditën kështu…

Autori: Gazeta inFokus 11:59 | 04 October 2023

Francesca Brambilla, një nga influencueset më të njohura në Itali, u thotë mirëmëngjes të gjithë ndjekësve të saj në rrjetet sociale në mënyrën më seksi të mundshme.

Ajo është një fanse e madhe e Atalantës, por së fundmi nuk ka postuar asgjë ndeshja e fundit kundër Juvetnusit, por ka publikuar në profilin e saj në Instagram një foto me bikini që nxjerr në pah të gjitha kthesat e saj të trupit, duke lënë pa frymë mbi 1 milion ndjekësit e saj.

Rruga e Françeskës në botën e spektakleve filloi me pjesëmarrjen në konkurset e bukurisë në Riccione. Më pas, ajo mori tituj prestigjioz si Miss Atalanta dhe Miss Padania. Edhe pse nuk e fitoi Miss Italia, karriera e saj pati një ngritje të vazhdueshme, duke kulmuar me praninë e saj si Bona Sorte në “Avanti un Altro”, e cila i garantoi shikueshmëri dhe njohje të madhe.

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Viva Fresh Store vazhdon zgjerimin në Maqedoninë e Veriut – hapet një tjetër pikë

Të tjera