Sport

Franca ngushton rezultatin ndaj Belgjikës, realizon i zakonshmi

Autori: Gazeta inFokus 22:07 | 07 October 2021

Belgjika dhe Franca po luajnë aktualisht në kuadër të gjysmëfinales së Ligës së Kombeve, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në ‘Allianz Stadium’ në Torino, kombëtarja e Francës e ka ngushtuar rezultatin 2-1 në minutën e 62’.

Golin për francezët e ka realizuar sulmuesi në top formë i Real Madridit, Karim Benzema./Gazeta inFokus/

Të tjera