Fun & Video

Foto që po çmend internetin/ Binjakë të martuar me binjake dhe që kanë lindur binjakë

Autori: Gazeta inFokus 10:12 | 22 May 2017

Ndodh edhe kështu… Një foto shumë interesante ka bërë jehonë në Internet, ku shikohen binjakë identik femra të martuar me binjakë identik meshkuj dhe që kanë lindur binjakë po identik.

Dukuri të tilla gjenetike dhe rastësi të tilla fati janë kaq të rralla por kur ato pleksen bashkë sjellin fryte si këto… që kanë të bukurën e tyre.

Kjo foto është kthyer në virale në rrjetet sociale.

-Advertisement-

Ka shumë edhe nga ata që nuk e besojnë, por gjenetika e shpjegon të gjithën…

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera