Rozë

FOTO: Modelja shqiptare shfaqet ‘tronditëse’ pa të brendshme

Autori: Gazeta inFokus 12:54 | 04 October 2023

Dorina Gegici pa dyshim se është një prej bukurosheve shqiptare.

Modelja super seksi ka pozuar sërish, teksa është shfaqur e veshur me një fustan të mëndafshtë të bardhë.

Ajo shihet pa të brendshme teksa tregon linjat trupore tejet atraktive.

-Advertisement-

Bukuroshja shfaqet me pak grim dhe duket shumë bukur në këtë postim i cili ka marrë mijëra pëlqime në Instagram.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Etiketa:
BKT Kosova vlerësohet për herë të tretë "Banka e Vitit 2023 në Kosovë" nga The Banker

Të tjera