Rozë

Format bombastike të ish të dashurës se Drogba-së të lënë pa fjalë

Autori: Gazeta inFokus 09:42 | 27 April 2017

Nita Kuzminan është modelja super “bombë” që po i “çmend” të gjithë.

Ajo është ish e dashura e futbollistit Didier Drogba. Edhe pse jo natyrale, modelja ka një trup të mrekullueshëm me forma të rregullta si rezultat i një pune të lodhshme në palestër dhe operacioneve plastike.

Etiketa:
Ambasadori amerikan Hovenier vizitë në Devolli Corporation, lavdëron sukseset e Comoditas

Të tjera