Sport

Formacioni i javës në Ligën Premier, vetëm Fabregas nga Chelsea (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 08:59 | 15 May 2017

Ishte një tjetër javë interesante në Ligën Premier dhe normalisht që kishte edhe rezultate interesante.

Manchester City fitopi ndaj Leicesterit me rezultat 2-1, ashtu si Arsenali ndaj Stoke Cityt që fitoi me rezultat 1-4 dhe Liverpooli ndaj West Hamit me rezultat 0-4 dhe kështu vazhduan luftën për një vend që dërgon në Ligën e Kampionëve.

Vlen të përmendet dhe ajo e Tottenhamit ndaj Manchester Unitedit 2-1, por edhe ajo e Chelseat ndaj West Bromit që i shpalli Blutë kampion.

Ndërsa skuadra me më së shumti Evertoni që fitoi Watfordit.

Formula 1 vjen në Artmotion më “i çmendur” se kurrë

Të tjera