Sport

Formacioni i ëndrrave me lojtarët që ka stërvitur Ancelotti

Autori: Gazeta inFokus 00:02 | 26 April 2017

Të gjithë këto skuadra, janë gjigantë evropian dhe kanë histori të madhe në Evropë.

Në këto skuadra, Ancelotti ka stërvitur lojtarë të mëdhenj, dhe në pjesën e mëposhtme mund të shikoni formacionin me lojtarët më të mirë që ka stërvitur strategu italian.

Formacioni i ëndrrave i Ancelottit: Casillas,Cafu, Ramos, Costacurta, Maldini, Pilro, Thiago, Lampard, Robben, Ronaldo dhe Inzaghi

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Rakinica e Skenderajt bëhet me rrjet të ri elektrik

Të tjera