Sport

Formacionet zyrtare: Suedi – Kosovë

Autori: Gazeta inFokus 16:52 | 09 October 2021

Kombëtarja e Suedisë dhe ajo e Kosovës takohen sonte në kuadër të kualifikimeve për Kupën e Botës ‘Katar 2022’, shkruan Gazeta inFokus.

Ballafaqimi mes suedezëve dhe kosovarëve fillon nga ora 18:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Friends Arena’ në Stokholm.

Tashmë gjithçka është gati për këtë ndeshje dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij super ballafaqimi./Gazeta inFokus/

 

Të tjera