Sport

Formacionet zyrtare: PSG- Manchester City, ky është vendimi për Lionel Messin

Autori: Gazeta inFokus 19:57 | 28 September 2021

PSG dhe Manchester City takohen sonte në kuadër të xhiros së dytë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo super përballje nisë nga ora 21:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Parc des Princes’ në Paris.

Tashmë gjithçka është gati për këtë ndeshje dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Lionel Messi e nisë nga minuta e parë këtë takim për Parisin.

Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij ballafaqimi./Gazeta inFokus/

Të tjera