Sport

Formacionet zyrtare: Preston – Liverpool

Autori: Gazeta inFokus 19:58 | 27 October 2021

Prestoni dhe Liverpooli takohen sonte në kuadër të 1/8 së finales në EFL Cup, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo ndeshje nisë nga ora 20:45 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Deepdale’.

Tashmë gjithçka është gati për këtë ballafaqim dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Më poshtë keni 11-shet startuese të kësaj përballje./Gazeta inFokus/

Të tjera