Sport

Formacionet zyrtare: Nice – Lyon, merret vendim i papritur për Xherdan Shaqirin

Autori: Gazeta inFokus 12:24 | 24 October 2021

Nice dhe Lyoni takohen sot në kuadër të xhiros së 11-të në elitën e futbollit francez, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo ndeshje nisë nga ora 13:00 dhe tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare nga të dy trajnerët.

Futbollisti me prejardhje shqiptare, Xherdan Shaqiri, gjendet në bankë rezervë për Lyonin.

Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij ballafaqimi./Gazeta inFokus/

 

Të tjera