Sport

Formacionet zyrtare: Lazio – Lokomotiva e Moskës, ky është vendimi për Vedat Muriqin

Autori: Gazeta inFokus 19:48 | 30 September 2021

Lazio dhe Lokomotiva e Moskës takohen sonte në kuadër të xhiros së dytë të fazës së grupeve të Ligës së Evropës, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo ndeshje nisë nga ora 21:00 dhe zhvillohet në ‘Stadio Olimpico’ në Romë.

Tashmë gjithçka është gati për këtë ballafaqim dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Për Lazion në bankë rezervë gjendet edhe sulmuesi i kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi.

Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij dueli./Gazeta inFokus/

Të tjera