Sport

Formacionet zyrtare: Kosovë – Greqi

Autori: Gazeta inFokus 19:21 | 05 June 2022

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Kosovë – Greqi.

Kombëtarja Dardane pret helenët në ‘Fadil Vokrri’, në kuadër të Ligës së Kombeve, shkruan lajmi.net.

Të dyja skuadrat vijnë nga një fitore paraprake në grup, dhe të dyja kërkojnë tri pikët.

Ndeshja mes Kosovës dhe Greqisë luhet me fillim nga ora 20:45.

Më poshtë gjeni formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

Të tjera