Sport

Formacionet zyrtare: Juventus – Sassuolo

Autori: Gazeta inFokus 17:52 | 27 October 2021

Juventusi dhe Sassuolo takohen sonte në kuadër të xhiros së 10-të në elitën e futbollit italian, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo ndeshje nisë nga ora 18:30 dhe zhvillohet në ‘Allianz Stadium’ në Torino.

Tashmë gjithçka është gati për këtë ballafaqim dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Më poshtë keni 11-shet startuese të kësaj përballje./Gazeta inFokus/

Të tjera