Sport

Formacionet zyrtare: Benfica – Barcelona

Autori: Gazeta inFokus 20:00 | 29 September 2021

Benfica dhe Barcelona takohen sonte në kuadër të xhiros së dytë të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo ndeshje nisë nga ora 21:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘’Estádio da Luz’’ në Lisbonë.

Tashmë gjithçka është gati për këtë ballafaqim dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Më poshtë keni 11-shwt startuese të kësaj përballje./Gazeta inFokus/

Të tjera