Sport

Formacionet zyrtare: Bayern Munchen – Dynamo Kyiv

Autori: Gazeta inFokus 20:17 | 29 September 2021

Bayern Munchen dhe Dynamo Kyiv takohen sonte në kuadër të xhiros së dytë të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo ndeshje nisë nga ora 21:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘’Allianz Arena’’ në Munchen.

Tashmë gjithçka është gati për këtë ballafaqim dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Më poshtë keni 11-shet startuese të kësaj përballje./Gazeta inFokus/

Të tjera