Sport

Formacionet zyrtare: Basel – Omonia, ky është vendimi për Edon Zhegrovën

Autori: Gazeta inFokus 19:54 | 21 October 2021

Baseli dhe Omonia takohen sonte në kuadër të xhiros së tretë në fazën e grupeve të Ligës së Konferencës, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo ndeshje nisë nga ora 21:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘St. Jakob-Park’ në Basel.

Tashmë gjithçka është gati për këtë duel dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Për Baselin nga minuta e parë luan edhe sulmuesi i kombëtares së Kosovës, Edon Zhegrova.

Më poshtë keni 11-shet startuese të kësaj përballje, e cila pritet të jetë mjaft interesante./Gazeta inFokus/

Të tjera