Sport

Fillojnë talljet me Atleticon pas humbjes nga Reali (Video)

Autori: Gazeta inFokus 08:54 | 03 May 2017

Në rrjetet sociale kanë filluar të tallen me Atletico Madridin dhe trajnerin e tyre Diego Simeone pas humbjes nga Real Madrid, me rezultat 3:0, në kuadër të ndeshjes së parë gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, përcjell Express

Etiketa:
Ajka e ajkave e super javës sportive në Artmotion me El Clasico

Të tjera