Rozë

Fifi deklarohet për Granitin: Jam shumë e lumtur që…

Autori: Gazeta inFokus 19:13 | 27 December 2021

Ndër më të komentuarit brenda shtëpisë më të famëshme në Shqipëri, kanë qenë dyshja nga Kosova, Fifi dhe Graniti.

Dyshja gjatë kohës që kanë qenë brenda “BBV”, janë përfolur shumë në mediat rozë për ‘lidhjen’ e tyre, shkruan GazetaBlic.

Pas eleminimit të Granitit, më vonë Fifi vendosi të largohej vet nga “BBV”, dhe vëmendja nuk i mungon dyshës as jashtë shtëpisë, për arsye se po aludohet për një ‘lidhje’ mes tyre pasi që shpesh herë po shihen afër njëri tjetrit.

Por pas gjith thashethemeve për lidhjen e tyre së fundmi ka reagur këngëtarja përmes një postimi në InstaStory, ku e ka mohuar kategorikisht lidhjen e tyre, duke thënë,”Jam shumë e lumtur që kam gjet një mik si Graniti, por kaq”

Të tjera