Rozë

Fifi blen veturë luksoze të tipit ‘Porsche Cayenne Coupe’

Autori: Gazeta inFokus 18:42 | 03 April 2024

Këngëtarja e njohur Filloreta Raçi- Fifi pas një sezone të ngarkuar më punë ka ardh kohë t’i bëj dhuratë vetës.

Ajo pak me parë ka ndarë lajmin e bukur me ndjekësit, që ka blerë një veturë luksoze të tipit ‘Porsche Cayenne Coupe’ .

“Tani unë jam një nënë me Porsche” ishte shprehur këngëtarja.

-Advertisement-

Ky lajm padyshim ka lumturuar dhe bashkëshortin e saj Adisin i cili ka publikuar një foto brenda në makinë.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera