Lajme

Festivali i zbritjeve: ngjarja më unike e vitit po ndodhë në Comodita Home!

Autori: Gazeta inFokus 16:30 | 09 July 2024

Brendi më i njohur për produktet e shtëpisë Comodita Home, ka nisur edicionin e 5’të të festivalit madhështor të zbritjeve duke i përfshirë produktet e gjumit, kuzhinës, tryezës, udhëtimit, banjos dhe aksesorëve të ndryshëm.

Nga data 9 deri më 14 Korrik, shijoni magjinë e festivalit duke u argëtuar me çmimet më të lira dhe produktet më cilësore në treg.

Është momenti ideal për të kursyer më shumë se kurrë më parë, duke përfituar nga zbritjet e mëdha deri në 70% në të gjitha kategoritë e produkteve!

-Advertisement-

Ejani dhe përjetoni një eksperiencë të paharrueshme blerjeje, festoni me ne dhe shijoni ofertat e papërsëritshme. Kjo nuk është një zbritje e zakonshme, nuk i dedikohet vetëm disa produkteve, prandaj edhe ka marrë emrin “Festival i zbritjeve” dhe ju me të vërtet do të befasoheni me ofertat speciale të këtyre ditëve.
Nëpërmjet festivalit, ju mund të sjellni komoditetin dhe stilin e Comodita Home në çdo cep të shtëpisë tuaj.

Ofertat e festivalit të zbritjes, i gjeni në dyqanet e Comodita Home kudo në Kosovë. Produktet me të dashura mund t’i porositni direkt nga shtëpia, përmes webfaqes www.comoditahome.com, aplikacionit comoditahome apo rrjeteve sociale Facebook dhe Instagram, si dhe përmes qendrës së thirrjeve duke telefonuar pa pagesë në numrin 0800 25 000. Gjithashtu ju mund të përfitoni nga super ofertat e shpejta në emisionin më atraktiv të shitjes Comodita Tv Shop.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Për Festën e Bajramit, ZBRITJE deri n’KUPË t’QIELLIT!

Të tjera