Sport

Felix e kalon Barcelonën në epërsi ndaj Antwerpit

Autori: Gazeta inFokus 21:27 | 19 September 2023

Barcelona ka shënuar golin e parë dhe të epërsisë ndaj Antwerpit.

Joao Felix shënoi në minutën e 11-të për rezultatin 1:0.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Ku janë ofertat më të mira për Bajram?

Të tjera