Lajme

Fatlume Shala, 14 vjeçare ka nevojë për ndihmën e juaj (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 16:19 | 25 April 2017

Fatlume Shala është një vajzë e re, 14 vjeçare nga Banja e Malishevës cila ka nevojë për ndihmën e juaj.

Fatlumja vuan nga një sëmundje e rëndë në mëlçi e cila duhet ndihmuar në mënyrë që t’i sigurohet shërimi.

Sipas babit të vajzës, Sadik Shala, mjekët në QKUK kanë rekomanduar që vajza duhet të dërgohet për shërim jashtë vendit, pasi që është i pamundur shërimi i saj në Kosovë.

-Advertisement-

Të dhënat bankare ku ju mund të ndihmoni 14vjeçaren janë më poshtë:

Sadik Shala Prizren ‘TEB Bank’

2012000047345981

Nr i tel: 045648857Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Transfero studimet në Universum dhe merr diplomë të fuqizuar nga Universiteti më i madh në SHBA!

Të tjera