Rozë

Eni Koçi provokon më shumë se asnjëherë: Kur je e nxehtë, gjithçka mund të ndodhë (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 12:28 | 27 April 2017

Këngëtarja seksi Eni Koçi shpesh publikon në rrjete sociale foto në të cilat shfaqet më seksi se kurrë.

Këtë herë ajo ka publikuar një foto në Instagram në të cilët ndodhet në sauna e veshur vetëm me një peshqir dhe me një pozë tejet të nxehtë. Krahas fotos ajo shkruan: “Kur je e nxehtë, gjithçka mund të ndodhë”,-përfundon këngëtarja duke provokuar mjaft me këtë postim.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Marsi sjell Magji në ETC

Të tjera