Rozë

Enca solidarizohet me Kim-in, nxjerr në shesh të pasmet bombastike (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 19:06 | 25 April 2017

Kim Kardashian është vënë  në shënjestër të mediave pas postimit të disa fotografive ku duket trupi i saj me celulit.

Me sa duket Enca është solidarizuar me Kimin, pasi dhe ajo ështët vënë shpesh para akuzave të photoshopit.

Enca ka qenë protagoniste në media me anë të fotove ‘degjeneruese’ me pamjen e saj të vërtetë, ku duken kilet e tëpërta deh celuliti.

-Advertisement-

Kim Kardashian është 36 vjeç dhe duket e mrekullueshme. Mjaft me këto akuza për trup të shëmtuar’shkruan Enca në fotot që tregon trupin e Kim.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera