Rozë

Emily Ratajkowski, del rrugëve të New York-ut me fustan trasparent

Autori: Gazeta inFokus 14:13 | 04 October 2023

Emily Ratajkowski zgjodhi një nga veshjet e saj më të guximshme deri më tani, teksa po dilte për një darkë në New York City të martën mbrëma.

Modelja, 32 vjeçe, shfaqi format e pabesueshme teksa guxoi me një fustan transparent tërësisht të zi.

Nëna e një djali tregoi të brendshmet e saj të zeza dhe belin e tonifikuar teksa në rrugët e qytetit të Ne Yorku.

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Shijoni eksperiencën e re të blerjes në Meridian Express x EXFIS!

Të tjera