Rozë

Ëmbëlsisht provokuese si Jonida Vokshi (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 13:16 | 26 April 2017

Ajo është një nga moderatoret më simpatike në ekran.

Këtë herë Jonida Vokshi ka publikuar një foto në rrjete sociale ku shfaqet me xhinse të shkurtra dhe një bluzë me dekolte të hapur. Në këtë foto ajo shfaqet mjaft provokuese dhe seksi,  ndërkohë që nuk harron asnjëherë të shtojë edhe buzëqeshjen e saj të ëmbël.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera