Lajme

Elldin Uglari emërohet zëvendësministër i Zhvillimit Rajonal

Autori: Gazeta inFokus 17:50 | 21 February 2024

Kryeministri Albin Kurti ka emëruar sot Elldin Uglari, zëvendësministër të Zhvillimit Rajonal.

Kjo u bë e ditur me anë të një njoftimi të dërguar për media.

Kurti e uroi Uglarin për detyrën dhe i dëshiroi suksese në përmbushjen e përgjegjësive të reja.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:

Të tjera