Rozë

Ekskluzive në Big Brother Vip Kosova: Jonida Vokshi sonte vet e “dyta” në prezantim, është shtatzënë!

Autori: Gazeta inFokus 21:16 | 03 February 2023

Kohët e fundit ia ka dedikuar plotësisht Big Brother Vip Kosovës.

Megjithatë, në jetën e Jonida Vokshit është duke ndodhur diçka më e jashtëzakonshme sesa suksesi i padiskutueshëm me BBVK.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se aktorja dhe moderatorja shqiptare është në pritje të ëmbël.

Emi, është fryti i parë i martesës së Jonidës me aktorin Besnik Krapi.

Dyshja u bënë prindër për herë të parë para dy vitësh.

Por, a do të bëhet Emi me motër apo me vëlla? Kjo mbetet të shihet në vijim.

Rritje e frikshme e kërkesave për kompensim të dëmeve të lehta

Të tjera