Sport

Ekskluzive: Bëhuni gati, pas pak fillon shitja online e biletave

Autori: Gazeta inFokus 12:27 | 15 November 2018

Për herë të parë në Kosovë, do të ndodhë shitja e biletave online për një ndeshje futbolli.

Bëhet fjalë për ndeshjen e Ligës së Kombeve mes Kosovës dhe Azerbajxhanit, e cila zhvillohet të martën.

Dhe siç është raportuar më herët, në sistemin online, do të shiten vetëm 1000 bileta.

-Advertisement-

Burime të IndeksOnline bëjnë me dije tani se shitja e biletave në mënyrë online do të fillojë sot në ora, 12:30.

”Pas punës së jashtëzakonshme dhe për një afat rekord, për herë të parë, ofrohet platforma e shitjes online të biletave”.

”Fillimi i shitjes në këtë mënyrë do të fillojë nga ora, 12:30, pas pak minutash”, thotë një burim.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Vrasja e Lulzim Fejzullahut, vjen reagimi i parë nga ministrja Haxhiu

Të tjera