Lajme

Edi Rama tallet me Lulzim Bashën

Autori: Gazeta inFokus 19:07 | 29 April 2017

Kryeministri i Shqipërisë dhe kryetari i Partisë Socialiste, është tallur me kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha, përmes një foto-montazhe të postuar sot në rrjetin Facebook.

Në një foto montazhë, ku në trupin e një personi, është vënë fotoja e fytyrës së Bashës, shkruan “Unë s’para behëm kryetar partie, amë kur behëm sigurohem ta fundos atë”.

Të kujtojmë se të njëjtën gjë, e përdor ndaj Ramës thuajse çdo ditë rivali i përbetuar politik i tij, Sali Berisha, transmeton KosovaPress.

Barazo faturën në Meridian Express dhe dhuro për fëmijët SOS Fshatrave

Të tjera