Rozë

E tradhtoi sërish/ Cardi B kërkon divorc nga bashkëshorti i saj pas 3 vitesh martesë

Autori: Gazeta inFokus 10:59 | 16 September 2020

Këngëtarja me famë botërore, Cardi B, ka kërkuar divorcing nga bashkëshorti i saj, reperi Offset.

Ajo ka dërguar dokumentat në gjykatën e Georgia-s. Dyshja u martua në fshehtësi në vitin 2017 dhe kanë një vajzë sëbashku të quajtur Kulture.

Në kërkesën për divorc, Cardi B kërkon kujdestarinë e plotë për vazjën e tyre.

Zërat për këtë ndarje qarkullojnë pasi dyshohet se Offset e ka tradhëtuar sërish bashkëshorten e tij.

Etiketa:

Të tjera